As Elektrik Sogutma

  Mehmet Akif mah.Ulubatlı Hasan cad. No 51/B 34782 ÇEKMEKÖY aselektriksogutma.com info@aselektriksogutma.com (Çekmeköy / İstanbul / Türkiye)
  090-216-6428060 090-216-6428060
  As Elektrik Sogutma (Teknik Sorumlu / Mühendis)

  As Elektrik Soğutma Soğuk Hava Depoları Kullanım Alanları

  • İlan Sahibi : As Elektrik Sogutma
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul / Çekmeköy
  • İlan Türü : Satım İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 26 Eylül 2007 Çarşamba
  • İlan Bitiş Tarihi : 24 Mart 2008 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Endüstriyel Soğutucular

  As Elektrik Soğutma Soğuk Hava Depoları Kullanım Alanları İlan Açıklaması

  AS Elektrik Soğutma Soğuk hava depoları kullanım alanları İlaç, tıbbi malzeme depolama ve muhafaza tesisleri. İlaç ve kimya sanayi, Labaratuar ve hastaneler, Deniz mahsulleri muhafaza ve işleme tesisleri, Hijyenik üretim tesisleri Sanayi tipi soğutma, saklama ve donmuş muhafaza sistemleri, Her türlü otel ,restoran,yurt ve konaklama tesisleri, mutfakları, Süt ve süt ürünleri işleme ve muhafaza tesisleri, Et ve et ürünleri işleme ve muhafaza tesisleri, Sebze,meyve ve her türlü gıda maddeleri işleme tesisleri, Dondurma ve dondurulmuş gıda maddeleri işleme tesisleri, Pastaneler,unlu mamül üretim tesis ve işletmeleri, Çikolata,yağ vs.maddelerin üreim tesis ve işletmeleri, Oteller, yurtlar, okullar, restaurantlar, fast food zincirleri, Hiper ve süpermarketler, Yaş meyva ve sebze sektörü Soğuk hava depo işletmeleri Grosmarket,hiper market süpermarketlerde kullanılan muhfaza depoları

  Tümünü göster
  As Elektrik Sogutma
  Mehmet Akif mah.Ulubatlı Hasan cad. No 51/B 34782 ÇEKMEKÖY aselektriksogutma.com info@aselektriksogutma.com (Çekmeköy / İstanbul / Türkiye)
  090-216-6428060
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir