"ARKİV Buluşmaları"nın 26'ncısı gerçekleştirildi

  • Yazı boyutu
"ARKİV Buluşmaları"nın 26'ncısı gerçekleştirildi

"ARKİV Buluşmaları"nın 26'ncısı gerçekleştirildi

Kalebodur ve Arkitera Mimarlık Merkezi tarafından ortaklaşa yürütülen "ARKİV Buluşmaları"nın 26'ncısı, Bomonti Mode Palas'ta gerçekleştirildi.
     Buluşmada Swanke Hayden Connell Mimarlık'tan Genel Müdür Burcu Şenparlak ve Proje Direktörü Bülent Dündar tarafından "Bomonti Mode Palas"projesinin tasarım ve uygulama aşamaları anlatıldı.
     Proje Direktörü Bülent Dündar, projenin kendileri için uzun soluklu bir proje olduğunu ve çok emek verdiklerini söyledi.
     Dündar, kendilerinin projenin bulunduğu bölgeyi iyi bildiklerini, daha önce bölge proje gerçekleştirdiklerini ve edindikleri tecrübelerden yararlandıklarını anlattı. Bu projenin kendisi için önemini de ifade eden Dündar, oldukça fazla sayıda projede çalıştığını fakat bu proje en başından en sonuna kadar inşasını takip ettiği proje olduğunu kaydetti.
     Kalebodur sponsorluğunda belli aralıklarla düzenlenen, henüz tamamlanmamış bir projenin mimarlarının öncülük ettiği ve mevcut çalışmanın küçük bir grup tarafından tartışıldığı "ARKİV Buluşmaları", daha önce İstanbul Sapphire, Trump Towers, İpekyol Tekstil Fabrikası, Doluca Şarapçılık, DDB Tuzambarı, Ankara Arena ve Kuum Otel SPA gibi önemli projelerin merkezlerinde gerçekleşmişti.
    
    
    

Bu haberi 129 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir