Arınç, ITB 2013'de Ankara standını ziyaret etti -Başbakan Yardımcısı Arınç ile Kültür ve Turizm…

  • Yazı boyutu
Arınç, ITB 2013'de Ankara standını ziyaret etti
  -Başbakan Yardımcısı Arınç ile Kültür ve Turizm…

Arınç, ITB 2013'de Ankara standını ziyaret etti -Başbakan Yardımcısı Arınç ile Kültür ve Turizm Bakanı Çelik, ITB 2013 Berlin Turizm Fuarı'nda Ankara standını ziyaret etti

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, ITB 2013 Berlin Turizm Fuarı'nda Ankara standını ziyaret etti.
     Ankara Kalkınma Ajansı'ndan yapılan yazılı açıklamada, ITB 2013 Berlin Turizm Fuarı'nın ilk gününde Ankara standının yoğun ilgi gördüğü belirtildi.
     Açıklamaya göre, fuarın ilk gününde Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Turizm, Çevre ve Kültür Bakanı Ünal Üstel, Türkiye'nin Berlin Büyükelçisi Hüseyin Avni Karslıoğlu ve il valileri ile çok sayıda katılımcı, Ankara standına uğrayarak Ankara'daki turizm faaliyetleri hakkında bilgi aldı.
     Ziyaret sırasında Başbakan Yardımcısı Arınç ve Kültür ve Turizm Bakanı Çelik'e günün anısına Andezit Taşı üzerine Ankara figürleri işlemeli bir hediye takdim edildi.
     6-10 Mart tarihleri arasında açık kalacak fuara, uluslararası düzeyde Ankara'nın tanıtımını yapmak için, Ankara Valiliği öncülüğünde aralarında İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, İl Özel İdaresi, Ankara Kalkınma Ajansı, Ankara Ticaret Odası, TKDK Ankara İl Koordinatörlüğü, ilçe belediyeleri ve sektör temsilcilerinden oluşan geniş bir heyet katılıyor.
    
    
    

Bu haberi 152 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir