Ariel yeni Jel Deterjan Kapsülünü tanıttı

  • Yazı boyutu
Ariel yeni Jel Deterjan Kapsülünü tanıttı

Ariel, yeni geliştirdiği Jel Deterjan Kapsülünü düzenlediği sergi eşliğinde tanıttı

Ariel, yeni Jel Deterjan Kapsülünü, tasarımcı Tuvana Büyükçınar Demir tarafından tasarlanan ve büyük maketlerin yer aldığı "Kadınlar İçin Vazgeçilmez 10 Buluş" adlı sergide tanıttı.
     Ariel'in 2 bin Türk kadınına uyguladığı anketle belirlenen "Kadınlar İçin Vazgeçilmez 10 Buluş", aynı adı taşıyan ve Tuvana Büyükçınar Demir tarafından tasarlanan sergiyle Bebek Sahili'nde ziyarete açılırken yeni Ariel Jel Deterjan Kapsül de basına tanıtıldı.
     Dizi Oyuncusu Ceyda Düvenci'nin "marka yüzü" olduğu lansmanda Ariel markasının sahibi Procter&Gamble'in (P&G) Türkiye Ev ve Kumaş Kategorileri Pazarlama Direktörü Oya Canbaş yeni ürünleri olan Ariel Jel Deterjan Kapsülün özelliklerini anlattı.
     Canbaş, Enerji ve su tasarrufu açısından yeni Ariel Jel Deterjan Kapsülü'nün çok avantajlı olduğunu belirterek, Jel Deterjan Kapsülün, Ariel Toz Deterjana göre 2 kat daha konsantre olduğunu kaydetti. Bu yeni ürünün Türk kadınlarının çamaşır yıkama alışkanlığını değiştireceğini ifade eden Canbaş, "Bir adet Ariel Jel Deterjan Kapsül ile bir sepet dolusu temizlik sağlanacak" şeklinde konuştu.
    
    
    


Bu haberi 1,156 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir