Arçelik'ten, 3D All + In +One LED TV

  • Yazı boyutu
Arçelik'ten, 3D All + In +One LED TV

Arçelik'ten, 3D All + In +One LED TV

Arçelik, tüketiciye her açıdan mükemmel seyir keyfi sunan 3D All + In + One LED TV'leri tüketiciyle buluşturdu.
     Uydu alıcısı ve interneti içinde bulunan 47'lik 3D All + In + One LED TV'ler, akıllı telefonlarla kumanda edilirken, 6 adet (32' modelde 4 adet) ultra hafif 3D gözlük de LED TV'lerle beraber sunuluyor. Full HD özelliği, 1920 x 1080 çözünürlüğü, yeni ve ince dizaynı, USB'ye dijital yayınları kayıt özelliği, kablolu yayınları izleme olanağı, gelişmiş menü sistemi ile seyir kalitesini artıran 3D All+In+One LED TV'lerin özellikleri bunlarla sınırlı kalmıyor. Noise Reduction özelliği ile yayından kaynaklanan görüntü gürültülerini gideren LED TV'ler düşük enerji tüketimi ile enerji tasarrufuna da olanak sağlıyor. 16:9 resim modu ile gerçek film kayıt formatında izleme imkanı sunan, zoom özelliği ile görüntüyü büyüten, FULL HD özelliği ile HD yayınlara uyumlu olan, 4 adet HDMI girişi, 2 adet USB 2.0 girişi bulunan 3D All + In+One LED TV'ler tüm özellikleri ile hayranlık uyandırıyor.
     Ayrıca All+ In+ One LED TV alanlara sezon sonuna kadar isteğe bağlı olarak Digitürk'ten HD Taraftar Paketi veya Film/Dizi paketi hediye ediliyor. 31 Aralık 2012'ye kadar geçerli kampanyadan yeni üyeler giriş paketi üzerine 2 Keyif Paketi, Taraftar Paketi, Film veya Dizi Paketlerinden seçeceği birini ve tüm HD yayınları 12 ay boyunca seyrederek faydalanabilecek.
     Arçelik 3D All+ In + One LED TV, daha ince ve yeni dizayna sahip. FULL HD özelliği ile yüksek çözünürlüklü (High Definition) yayınlara uyumlu. Pasif 3D, 6 adet Gözlük,Smart interactive TV, USB'ye Dijital yayınları kayıt özelliği, 4x HDMI girişi ile dijital ses ve görüntüyü daha kaliteli izleme ve dinleme, 2x USB 2.0 girişi ve 1920 x 1080 Yüksek çözünürlük gibi özelliği olan televizyonları satış fiyatı ise 2 bin 767 lira.
    
    
    

Bu haberi 101 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir