Arçelik İnovasyon Haftasında 'En İnovatif Şirket' ödülünü aldı

  • Yazı boyutu
Arçelik İnovasyon Haftasında 'En İnovatif Şirket' ödülünü aldı

Arçelik İnovasyon Haftasında 'En İnovatif Şirket' ödülünü aldı

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından bu sene 6-8 Aralık tarihleri arasında ilki düzenlenen İnovasyon Haftası'na stratejik ortak olarak da destek veren Arçelik, TİM tarafından "En İnovatif Şirket" ödülünü aldı.
     Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı ve Arçelik A.Ş. Genel Müdürü Levent Çakıroğlu ödülü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'dan aldı. İnovasyon Haftası'nın açılışında konuşma yapan Çakıroğlu, bu ödülü almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
     Çakıroğlu "En İnovatif Şirket" ödülünün, aynı zamanda Arçelik'in hayata geçirdiği başarılı inovasyon çalışmalarının gördüğü takdirin somut bir göstergesi olduğunu belirtti ve "Gelecekteki konumumuzu inovasyon yetkinliklerimiz belirleyecek"dedi.
     Çakıroğlu yaptığı konuşmada ürün ve hizmetlerin daha katma değerli hale gelmesi, Türkiye'nin kalkınması ve dünyada öncü ekonomiler arasında yer alması için tüm paydaşlarla inovasyonun kültürün bir parçası haline getirilmesi gerektiğini söyledi. İnovasyon alanında yapılacak çalışmaların desteklenmesi ve yatırımların artırılarak sürdürülmesinin herkes için önemli bir sorumluluk olduğunu ifade eden Levent Çakıroğlu içerisinde bulunulan İnovasyon Haftası'nın, bu bilincin yaygınlaştırılmasında ve 2023 vizyonunun gerçekleştirilmesinde önemli yol kat edilmesini sağlayacağına inandığını belirtti. Çakıroğlu Türkiye'nin gelecekteki konumunu inovasyon yetkinliklerinin belirleyeceğini sözlerine ekledi.
    
    
    

Bu haberi 192 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir