Arçelik AŞ'nin faaliyet ve sürdürülebilirlik raporlarına ödül

  • Yazı boyutu
Arçelik AŞ'nin faaliyet ve sürdürülebilirlik raporlarına ödül

Arçelik AŞ'nin faaliyet ve sürdürülebilirlik raporlarına ödül

Arçelik AŞ, 2011 yılı Faaliyet Raporu ile dayanıklı tüketim sektöründe "Altın Ödül" de dahil olmak üzere beş ödüle birden layık görülürken, 2010 yılı Sürdürülebilirlik Raporu ile de kendi ciro sınıfında sektör bağımsız olarak "Altın Ödül" de dahil olmak üzere üç ödül aldı.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, San-Diego merkezli Amerikan İletişim Profesyoneller Ligi (LACP) tarafından her yıl uluslararası platformda düzenlenen yarışmada; bu yıl 24 ülkede farklı sektörlerden dünyanın önde gelen 5 bin 500'ü aşkın şirketinin faaliyet raporları, "İlk İzlenim, Rapor Kapağı, Hissedarlara Mektup, Rapor Anlatım Dili, Rapor Finansalları, Yaratıcılık, Mesaj Açıklığı ve Bilgi Erişimi" kriterleri dikkate alınarak değerlendirildi.
     Arçelik AŞ'nin, Duayen Creative Ajansı işbirliği ile hazırladığı 2011 yılı Faaliyet Raporu, dayanıklı tüketim sektöründe "Altın Ödül" de dahil olmak üzere beş ödüle birden layık görüldü.
     Arçelik AŞ Faaliyet Raporu, Altın Ödüle ek olarak şu kategorilerde ödüllendirildi:
     "Dünya Genelinde En İyi 100 Faaliyet Raporu, Avrupa, Ortadoğu, Afrika Bölgeleri'nde En İyi 50 Faaliyet Raporu, En Kapsamlı Faaliyet Raporu Bronz Özel Ödülü- Avrupa, Ortadoğu, Afrika Bölgesi, 2011'in Türkiye'den Başvuru Yapan En İyi 25 Faaliyet Raporu."
     Arçelik AŞ'nin 2010 yılı Sürdürülebilirlik Raporu da aynı yarışmanın "Sürdürülebilirlik Raporları" kategorisinde, kendi ciro sınıfında sektör bağımsız olarak "Altın Ödül" de dahil olmak üzere, üç ödüle layık görüldü. Altın Ödül'ün yanı sıra ödül aldığı kategoriler, Avrupa, Ortadoğu, Afrika Bölgesinin En İyi 50 Sürdürülebilirlik Raporu, 2011'in En İyi 25 Sürdürülebilirlik Raporu oldu.
    
    
    

Bu haberi 123 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir