Aras Kargo "Facebook'ta Kargom Nerede-" uygulaması başlattı

  • Yazı boyutu
Aras Kargo "Facebook'ta Kargom Nerede-" uygulaması başlattı

Aras Kargo "Facebook'ta Kargom Nerede-" uygulaması başlattı

Aras Kargo, Türkiye'de ilk olma özelliği taşıyan "Facebook'ta Kargom Nerede-" uygulamasını başlattı.
     Aras Kargo'dan yapılan açıklamaya göre, Aras Kargo, sektöründe bir ilke daha imza atarak, dünyanın en yaygın sosyal paylaşım sitelerinden "Facebook'ta Kargom Nerede-" uygulamasını başlattı.
     "Kargom Nerede-" uygulamasını, Aras Kargo'nun Facebook sayfasını beğenen herkes kullanabiliyor. Gönderici adı, soyadı veya kargo takip numarasını ilgili alana girenler, kargolarının yerini bir tıkla öğrenebiliyor. Kullanıcılar ayrıca Aras Kargo'ya önerilerini ve taleplerini iletebiliyor.
     Aras Kargo Genel Müdürü Salim Güneş konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede, Aras Holding olarak inovatif yatırımlara büyük önem verdiklerini belirterek, istatistiklere göre Türkiye'nin en çok Facebook kullanan ülkelerden biri olduğunu ifade etti.
     Teknoloji ve internetin geldiği bu noktada tüketici taleplerine paralel olarak, sosyal medya ve mobil uygulamalara büyük ağırlık verdiklerini belirten Güneş, "Tüketiciler hizmetlerimize kolaylıkla ulaşabiliyor. Bu anlayışla hayata geçirdiğimiz yeni Facebook uygulamamız Kargom Nerede- ülkemizde bir ilk olma özelliğini taşıyor. Kargosunun ne zaman ulaşacağını öğrenmek isteyenler, Facebook'tan tek tıkla bilgi sahibi olabilecek" dedi.
    
     Muahbir: Murat Birinci
    

Bu haberi 130 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir