Aras Kargo, Erzurum "Yolaçık" toplantısında çalışanlarıyla buluştu

  • Yazı boyutu
Aras Kargo, Erzurum "Yolaçık" toplantısında çalışanlarıyla buluştu

Aras Kargo, Erzurum "Yolaçık" toplantısında çalışanlarıyla buluştu

Aras Kargo, "Yolaçık" 2012 toplantılarına Erzurum ile devam etti. Erzurum'da bir araya gelen Aras Kargo çalışanları geçmiş dönem çalışmalarını değerlendirdi, 2012 hedefleri hakkında bilgi aldı.
     Aras Kargo'dan yapılan açıklamaya göre, Aras Kargo'nun ilkini 4 yıl önce gerçekleştirdiği "Yolaçık" toplantılarının Erzurum ayağı 24 Haziran'da gerçekleşti. Erzurum Bölge Müdürlüğü, Erzurum Transfer Merkezi ve Van Transfer Merkezi çalışanlarını bir araya getiren "Yolaçık" toplantısına 243 Aras Kargo çalışanı katıldı.
     "Yolaçık" 2012 toplantısında konuşan Aras Holding Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Aras, şunları kaydetti:
     "İki yılda bir gerçekleştirdiğimiz 'Yolaçık' toplantılarımız ile çalışanlarımızın istek ve beklentilerini dinliyoruz, çalışmalarımızı değerlendiriyoruz ve birlikte hedeflerimizi belirliyoruz. Aras Kargo'nun başarıya ulaşmasında en büyük paya sahip olan, her sabah güneşin doğuşu ile başlayıp akşamın geç saatlerine kadar yoğun bir tempoda özveriyle çalışan Aras ailesine içtenlikle teşekkür ediyorum. İki yıl önceki toplantımızda, iki yılda dört kat kar elde etmek için birbirimize söz verdik ve bu sözü yerine getirdik. Bu ülkenin ticaretini taşıyanlar olarak, Türkiye için değer yaratmaya ve önem taşımaya devam edeceğiz."
     Aras Kargo Genel Müdürü Salim Güneş de toplantıya katılan Aras Kargo çalışanlarına 2012 hedeflerini açıkladı. Güneş, kargo sektörünün ilk tercih edilen ve en iyi hizmeti veren firması olmak hedefiyle çalıştıklarını söyledi.
     Aras Kargo'nun temmuz ayında Adana'da gerçekleştirilecek "Yolaçık" toplantıları ile toplamda 9000'e yakın Aras Kargo çalışanına ulaşılacağı bildirildi.
    
    
    

Bu haberi 158 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir