Aras Kargo çalışanları "Yolaçık" toplantısında Bursa'da bir araya geldi

  • Yazı boyutu
Aras Kargo çalışanları "Yolaçık" toplantısında Bursa'da bir araya geldi

Aras Kargo çalışanları "Yolaçık" toplantısında Bursa'da bir araya geldi

Aras Kargo'nun ilkini dört yıl önce gerçekleştirdiği "Yolaçık" toplantısı bu kez Bursa'da yapıldı.
     İstanbul'dan başlayan Yolaçık 2012 toplantılarının Bursa ayağı 2 Eylül'de Club Altın Ceylan'da gerçekleştirildi. Bursa Bölge Müdürlüğü, Bursa Transfer Merkezi ve Balıkesir Transfer Merkezi çalışanlarını bir araya getiren Yolaçık 2012 toplantısına 528 Aras Kargo çalışanı katıldı.
     Toplantıda konuşan Aras Holding Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Aras, şunları kaydetti:
     "İki yılda bir gerçekleştirdiğimiz Yolaçık toplantılarımız ile çalışanlarımızın istek ve beklentilerini dinliyoruz, çalışmalarımızı değerlendiriyoruz ve birlikte hedeflerimizi belirliyoruz. Aras Kargo'nun başarıya ulaşmasında en büyük paya sahip olan, her sabah güneşin doğuşu ile başlayıp akşamın geç saatlerine kadar yoğun bir tempoda özveriyle çalışan Aras ailesine içtenlikle teşekkür ediyorum. İki yıl önceki toplantımızda, iki yılda dört kat kar elde etmek için birbirimize söz verdik ve bu sözü yerine getirdik. Bu ülkenin ticaretini taşıyanlar olarak, Türkiye için değer yaratmaya ve önem taşımaya devam edeceğiz."
     Aras Kargo Genel Müdürü Salim Güneş de toplantıya katılan Aras çalışanlarına önümüzdeki dönem hedeflerini açıkladı. Güneş, kargo sektörünün ilk tercih edilen ve en iyi hizmeti veren firması olmak hedefiyle çalıştıklarını söyledi. Toplantı, Aras Kargo'da 5, 10, 15 ve 20. yılını dolduran Araslılar'a plaketlerinin verilmesiyle son buldu.
     Aras Kargo'nun Yolaçık 2012 Toplantıları, İstanbul, Ankara, Eskişehir, İzmir, Denizli, Bolu, Diyarbakır, Gaziantep, Antalya, Samsun, Konya, Kayseri, Erzurum ve Adana'da gerçekleşti. Son olarak Bursa'da gerçekleştirilen Yolaçık Toplantısı ile 9000'e yakın Aras Kargo çalışanına ulaşıldı.
    
    
    

Bu haberi 141 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir