Aras Kargo Adana'da final yaptı

  • Yazı boyutu
Aras Kargo Adana'da final yaptı

Aras Kargo, "Yolaçık 2012" toplantılarını Adana'daki toplantı ile sonlandırdı.

     1 Temmuz'da Seyhan Otel'de bir araya gelen 489 Aras Kargo çalışanı, geçmiş dönem çalışmalarını değerlendirdi.
     İstanbul'da başlayan Yolaçık 2012 Toplantıları, Temmuz ayına kadar toplam 12 ilde yapıldı ve 9000'e yakın Aras Kargo çalışanıyla bir araya gelindi.
     Toplantıda konuşan Aras Holding Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Aras,"İki yılda bir gerçekleştirdiğimiz Yolaçık toplantılarımız ile çalışanlarımızın istek ve beklentilerini dinliyoruz, çalışmalarımızı değerlendiriyoruz ve birlikte hedeflerimizi belirliyoruz. Aras Kargo-nun başarıya ulaşmasında en büyük paya sahip olan, her sabah güneşin doğuşu ile başlayıp akşamın geç saatlerine kadar yoğun bir tempoda özveriyle çalışan Aras ailesine içtenlikle teşekkür ediyorum. İki yıl önceki toplantımızda, iki yılda dört kat kâr elde etmek için birbirimize söz verdik ve bu sözü yerine getirdik. Bu ülkenin ticaretini taşıyanlar olarak, Türkiye için değer yaratmaya ve önem taşımaya devam edeceğiz" dedi.
     Aras Kargo Genel Müdürü Salim Güneş de toplantıya katılan Aras çalışanlarına 2012 hedeflerini açıkladı. Güneş, kargo sektörünün ilk tercih edilen ve en iyi hizmeti veren firması olmak hedefiyle çalıştıklarını söyledi. Toplantılar, Aras Kargo'da 5, 10, 15 ve 20. yılını dolduran Araslılar'a plaketlerinin verilmesiyle son buldu.
    
    
    


Bu haberi 298 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir