Araç pazarının lideri Ford!

  • Yazı boyutu
Araç pazarının lideri Ford!

Ford, 2012 yılının ilk 5 ayında binek ve hafif ticari araç pazarında liderliğini sürdürüyor.

     Ford tarafından yapılan açıklamada, 269 bin 565 adetle kapanan 2012 Ocak-Mayıs döneminde Ford'un binek ve hafif ticari araç pazarında toplam satışta 36 bin 391 adet ile pazar liderliğini sürdürdüğü bildirildi.
     Binek otomobil pazarında Fiesta ve C-Max modellerinin kendi segmentlerinde Ford'un liderliğini perçinlediği, Transit Connect ve Transit modellerinin hafif ve orta ticari araç segmentlerindeki satış liderliklerini sürdürdüğü ifade edildi.
     Ford'un haziran ayında kampanyalarını sürdürdüğü belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi:
     "Haziran ayı kampanyası kapsamında, ilk beş ayda yüzde 13,5 pazar payı ile sınıfında en çok satılan araç olan Fiesta ve yüzde 43,5 rekor pazar payına sahip C-MAX de dahil olmak üzere Ford'un tüm binek modellerine haziran ayında 0 faiz ve 20 ay taksitli 24 bin TL'lik kredi imkanıyla sahip olmak mümkün.
     Yüzde 31,4'lük pazar payı ile Orta Ticari Araç sınıfında açık ara lider konumunu sürdüren Transit'in tüm modellerinde peşin alımlarda yüzde 17'lik indirim avantajıyla birlikte, 0 faiz ve 20 ay taksitle 24 bin TL'lik kredi imkanı da sunuluyor. Ford, yaz sıcaklarını hafifletmek için, Transit'in kamyonet, van ve kombi-kombivan modellerini tercih eden müşterilerine 'Klima bedelinin yarısı bizden' diyor.
     Haziranda ayrıca eski aracını Ford'un binek modelleri ya da Transit Connect modeli ile takas etmek isteyenlere, tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatı üzerinden 1.500 TL'lik indirim fırsatı sunuluyor"
    
    
    


Bu haberi 251 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir