Twinsoft Yazılım

  . ( / İstanbul / Türkiye)
  090-216-3663984
  Okan Sercan (Firma Sahibi / Ortağı)

  Ürün Etiketleri

  Araç Filo Takip Programı

  • Ürün Adı : Araç Filo Takip Programı

  Ürün Hakkında

  Araç Filo Takip Programı ile şirket araçlarına ait tüm detayları kayıt altına alabilir , başta yakıt tüketimi olmak üzere sigorta, vergi, servis giderlerinizi takip edebilirsiniz.Trafik Cezaları ve Kaza tutanaklarını araçlarınızla ilişkilendirebilir , iş ve görev planlaması ile filonuzdaki araçların kimler tarafından kullanıldığını takip edebilirsiniz.

  Araç Filo Takip Programı ile:
  - Araçlara ilişkin plaka, motor ve şasi numaraları, marka, model ve tip gibi ruhsat bilgileri; net ağırlık, istiap haddi,yükleme hacmi bilgileri; trafiğe çıkış tarihi, aks sayısı ve benzeri ayrıntılı teknik bilgilerin yer aldığı araç sicil dosyalarını oluşturabilirsiniz
  - Filo yönetimi için gerekli bilgileri detaylı olarak kayıt altına alabilirsiniz. (bakımlar, yakıt kayıtları, km takibi, sigortalar, kaza, ceza, sigorta bilgileri vs…)
  - Araçlara ait periyodik bakımları ve planlanamayan (arıza) masraf ve hareketleri izleyebilir, bunları sefer ve taşıma maliyetlerine yansıtabilir, gelir, gider ve maliyet hesapları yapabilirsiniz.
  - Yakıt tüketimlerini ve giderlerini detaylı raporlar halinde güncel olarak tutabilirsiniz.
  - Filonuzdaki araçların kimler tarafından kullanıldığını takip edebilirsiniz.
  - Araçların harcamalarını ve giderlerini kayıt altına alabilirsiniz.
  - Sefer modülü sayesinde araçların nerelere gittiği, kaç km. yaptığı, yükleme ve müşteri bilgilerini takip edebilirsiniz.
  - Araçların periyodik bakımlarını ve bakım maliyetlerini izleyebilirsiniz.
  - Hatırlatıcı sayesinde araçların yenileme zamanlarında önceden uyarılar alabilirsiniz.(vergi, muayene, sigorta, p.bakım, yakıt tüketimleri vs…)
  - Araçlar üzerindeki ekipman ve aksesuarları kayıt altına alabilirsiniz.
  - Parametrik yapısı ile her türlü öndeğeri siz tanımlayabilir, geniş raporlama olanaklarıyla her türlü bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

  Tümünü göster
  Twinsoft Yazılım
  . ( / İstanbul / Türkiye)
  090-216-3663984
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir