Fatih Komple Tadilat Dekorasyon Firmaları - All Dekorasyon

  Yaşarbey Sokaka, No:7 ,mecidiyeköy (Şişli / İstanbul / Türkiye)
  090-216-2966634 -- 090-534-9128444
  Ayhan Bulaca (Dekoratör)

  Apple Servis Beşiktaş - (0212) 2966634

  • İlan Sahibi : Ayhan Bulaca
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul / Şişli
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 26 Ekim 2016 Çarşamba
  • İlan Bitiş Tarihi : 15 Şubat 2015 Pazar
  • Bulunduğu Sektör : Macintosh

  Apple Servis Beşiktaş - (0212) 2966634 İlan Açıklaması

  Apple Servisi
  Ayzer Teknik Servis olarak Uzman Personeli İle Apple Ürünleri İçin Yetkili Servis Kalitesinde ama çok daha hızlı, kaliteli ve garantili tamir hizmeti vermektedir.
  Apple sistemleri ve ürünleri ile ilgili, donanımlı ve yetkili personeli ile profosyonel apple teknik servis hizmeti vermektedir. Dünya ile aynı anda Apple sistemleri ve ürünlerinin kaliteli teknik hizmetini sizlere sunmaktadır.

  Apple Yetkili Servis Noktaları genellikle arızalı cihazları en erken 2 hafta içinde teslim edebilmektedir. Ancak özel servisler
  Apple servisi konusunda cihazları 2 haftadan daha az bir süre içinde tamiri ve/veya onarımını gerçekleştirmektedir.
  Yetkili Servis fiyatları özel servislere göre daha yüksektir.
  Dolayısıyla fiyat ve servis hızı en önemli kriterleriniz arasındaysa özel servis seçmenizde fayda var. Aralarındaki tek fark Apple tarafından yetkilendirilmeleridir.
  Özel servis seçerken dikkat edilmesi gerekenlerin en başında kurumun ve çalışanların deneyimidir. En önemlisi ise size güven veren bir servisle çalışmanızdır. Bilirsiniz servislerin bazıları orjinal yedek parça yerine yan sanayi yedek parça kullanmaktadır. Güven analizini iyi yapmalısınız. Internet bunun için en uygun yoldur. mac servisi veya ipad servisi veren firmanın güvenilirliğini internet forum ve tartışma sitelerinden mutlaka araştırın.
  APPLE TEKNİK SERVİSİ OLARAK VERDİĞİMİZ HİZMETLERDEN BAZILARI AŞAĞIDADIR.
  apple servisi, apple servisleri, apple yerinde teknik servis, apple yetkili servisi, macbook pro servisi, macbook kurulum, apple store türkiye, apple store istanbul, apple store turkey, apple store tr, türkiye apple store, istanbul apple store, apple türkiye store, store apple, apple ıpad, apple ipad Türkiye, apple ipad fiyatı, apple ıpad 2, apple ipad fiyat, ıpad apple, apple ıpad fiyatları, apple ipad özellikleri, ipad apple fiyatları, apple servis, ankara apple servis, apple yetkili servis, apple teknik servis, apple türkiye servis, apple istanb

  Tümünü göster
  Fatih Komple Tadilat Dekorasyon Firmaları - All Dekorasyon
  Yaşarbey Sokaka, No:7 ,mecidiyeköy (Şişli / İstanbul / Türkiye)
  090-216-2966634 / 090-534-9128444
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir