Tunca Trade Tlk. Lojistik Ltd Şti

  1472 Sokak No 24 Kat 3 Daire 5 ( / İzmir / Türkiye)
  090-232-4642302 090-232-4641927 --
  Murat Tunca (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Antımony Trısulphıde %70 Pure

  Ürün Hakkında

  ANTIMONY TRISULPHIDE

  ANTIMUAN, Antimuan, endüstride metalik ya da türevleri şeklinde kullanılmaktadır. Ancak türevleri şeklinde kullanımı çogunluktadır. Metalik antimuan kullanımı:

  Metalik antimuan sagladıgı avantajlar sebebiyle kursun ve diger metallerle alaşım oluşturmakta yogun olarak kullanılmaktadır. Akümülatör imali, lehimcilik, matbaa harfi imali, askeri amaçlı malzemeler imalinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Yüksek saflıktaki antimuan, yarı iletken olarak elektronik ve termoelektrik alet üreticileri tarafından intermetalik alaşım imalatında kullanılmaktadır. Metal dışı (ürünleri şeklinde ) kullanımı :

  Antimuan'in 2/3 ‘ ünden fazlası türevleri seklinde kullanılmaktadır.Türevleri arasında sülfitler ve özellikle de oksitleri yaygın olarak kullanılmaktadır. Antimuan penta sülfit lastik endüstrisinde vulkanizasyon ajanı olarak, antimuan sülfit yangın kontrollerinde ve cephane imalatında kullanılmaktadır. Antimuan trioksit plastikte, metal kaplamada, seramik ve emayede, boya sanayiinde beyaz boya maddesi olarak kullanılmaktadır. Antimuan oksit tekstil, plastik ve kimya endüstrilerinde yangın geciktirici olarak kullanılmaktadır.

  Tümünü göster
  Tunca Trade Tlk. Lojistik Ltd Şti
  1472 Sokak No 24 Kat 3 Daire 5 ( / İzmir / Türkiye)
  090-232-4642302 / --
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir