Nailpro Protez Tirnak

  Altiparmak cad.burc pasaji no:32,k-2 ( / Bursa / Türkiye)
  090-224-2250536
  Bahriye Afacan (Firma Sahibi / Ortağı)

  Antiaging El Kremi 50ml

  • Ürün Adı : Antiaging El Kremi 50ml

  Ürün Hakkında

  Anti-Aging El Kremi

  (SPF 6)

  Kırışıklık nedir?

  Yaşın ilerlemesiyle cildimizde meydana gelen elastikiyet kaybı sonucu vücudumuzun değişik yerlerinde sarkmalar ve kırışıklıklar meydana gelir. Elde oluşan kırışıklıklar kamufle edilmesi en zor olan kırışıklık tipidir. Çünkü botoks, gerdirme vb. yöntemleri kullanamazsınız. Her zaman da göz önünde bulunan bir organımız olduğu için bakımına çok önem vermemiz gerekmektedir.

  Tedavisi olmadığı için eldeki kırışıklıklarımız için önlemini önceden almalıyız. İleri yaşa çevresel faktörlerin de eklenmesiyle durum içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Çevresel faktörlerin en başında günden güne zararlı hale gelen güneş ışınları yer almaktadır. Güneş ışınlarının etkisiyle foto yaşlanma dediğimiz cilt yaşlanmasının bir çeşidi meydana gelir ve cilt yüzeyinde koyu renkli lekelerin oluşumu gözlenir. İleri yaşla birlikte kırışıklık ve leke problemi bir araya gelince özellikle de elde oluşunca tedavisi çok zor bir hal alıyor. Buna sebebiyet vermemek için bay-bayan herkesin yaş 25 ve üstünde düzünli anti-aging el kremi kullanması gerekir.

  SD anti-aging el kremi ile hem kırışıklık oluşumunu önlemiş olacaksınız hem de güneş ışınlarından elinizi gün boyu koruyarak leke poblemi ile karşı karşıya kalmayacaksınız.

  SPF (güneşten koruyucu faktör) 6 sayesinde gündüz kullanımında bir sakınca yoktur. İçeriğindeki tüm cilt tiplerine uygun güneşten koruyucu maddeler sayesinde ciltte leke oluşumunu önler. Deri yüzeyinde çift koruyucu tabaka oluşturarak UVB ve UVA ışınlarına karşı tam koruma sağlar. Bu sayede yaşlanmaya bağlı gelişen koyu renkli lekelerinin oluşmasını önler.

  A vitamini esteri

  A vitamini deriden hızla taşıyarak güneş ışınlarına sürekli maruz kalan ellerde lekelenmeyi en aza indirir.

  Tripeptit türevleri

  Kırışıklık karşıtı olarak kullanılan tripeptit türevleri hızlı bir şekilde oluşan çizgilerin görünümünü azaltarak yeni çizgilerin oluşmasını da önler.

  Lameler emülsiyon sistemi

  Üretimde kullanılan lameler emülsiyon sistemi sayesinde ürün deriden kolaylıkla emilir ve üst deride koruyucu tabaka oluşumu sağlanır. Böylelikle yağlı hissi uyandırmadan sağlanan ipeksi yumuşaklık etkinliğini uzun süre devam ettirir.

  Macademia nut oil ( Cadı Fındık yağı )

  İçeriğindeki doğal yağlar cildi beslerken derinin nefes almasını sağlar. Macademia nut oil ( Cadı Fındık yağı ) aynı zamanda hücre yenilenmesini sağlayarak antioksidan aktivite gösterir. Bu sayede cilt daha sağlıklı ve canlı gözükür.

  Orkide bitki kompleksi

  Tayland&8217;ın doğal bitkisi olan orkide, yıllardır Asya&8217;da onarıcı ve koruyucu etkileri nedeniyle kullanılmıştır. Yüksek nemlendirici özelliği ile tanınmıştır.

  Deriden serbest radikalleri uzaklaştırarak derinin bağışıklık sistemini güçlendirir. Cilt yüzeyindeki kırışıklık benzeri çizgilerin görünümünü azaltır.

  Minerallerce çok zengin olan orkide bitki kompleksi doğal kaynaklı nemlendirici özelliği sayesinde ellerde kalıcı bir yumuşaklık oluşturur. Deriye uygulandığı anda hızlı ve kolay bir dağılım göstererek hiçbir yağ hissi bırakmadan deriden hemen emilir. Sürekli nemli ve canlı kalan ciltte çizgilerin derinliğinin görünümü azaltir.

  Tümünü göster
  Nailpro Protez Tirnak
  Altiparmak cad.burc pasaji no:32,k-2 ( / Bursa / Türkiye)
  090-224-2250536
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir