Antalya Pimapen Ve Panjur

  Güzeloba Mahallesi Lara / Antalya (Muratpaşa / Antalya / Türkiye)
  090-545-5451210 -- 090-545-5451210
  Emrah Mamukoğlu (Üst Düzey Yönetici)

  Antalya Pimapen Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  Antalya Pimapen ;
  Antalyada Markasıyla, PVC sektöründe, ticari faaliyetlerimize başladık. 20 yıldır, gerek kurum içi gerekse sosyal yatırımlarımızla; “büyümeye” devam etmek ve “büyütmeye” katkıda bulunmayı amaçladık. En önemlisi de geldiğimiz noktada, “müşterilerimizin güveninin ve memnuniyetinin”, bu büyümenin temel unsuru olduğunu kavrayabilecek, ve kurumsal yapımızın özünün, bu unsura göre şekillenmesine izin verecek kadar tecrübe sahibi olduk.

  PVC kapı ve pencere sistemleri ile başlayan faaliyetimizde, ürün ve hizmet portföyümüzü genişleterek bugünlere geldik. Halihazırda devam eden üretim bandımız, büyük oranda, Antalyada PVC kapı ve pencere sistemleri, alüminyum kapı ve pencere sistemleri, panjur, monoblok panjur, katlanır ve yana kayar cam sistemleri, küpeşte, cam küpeşte, duşakabin ve sineklik üretimlerinden oluşuyor.

  Uzman kalite kontrol ekibimiz tarafından denetlenen üretimlerimizde, 3 yıl imalat ve montaj garantisi, 10 yıl şişe cam garantisi sunuyoruz. Ayrıca iş teslim tutanağı ile müşterilerimizin görüşlerine başvuruyor, kalite ve hizmet anlayışımızı, aldığımız geribildirimler sayesinde sürekli gözden geçiriyoruz.

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Antalya Pimapen Ve Panjur
  Güzeloba Mahallesi Lara / Antalya (Muratpaşa / Antalya / Türkiye)
  090-545-5451210 / 090-545-5451210
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir