Antalya Havalimanı'na uluslararası yıldız ödülü -ICF Airports Antalya Havalimanı'na BID tarafından…

  • Yazı boyutu
Antalya Havalimanı'na uluslararası yıldız ödülü
  -ICF Airports Antalya Havalimanı'na BID tarafından…

Antalya Havalimanı'na uluslararası yıldız ödülü -ICF Airports Antalya Havalimanı'na BID tarafından "Altın Kategoride Kalitede Uluslararası Yıldız" ödülü verildi

ICF Airports Antalya Havalimanı'na Business Initiative Directions (BID) tarafından "Altın Kategoride Kalitede Uluslararası Yıldız" ödülü verildiği bildirildi.
     ICF Airports Antalya Havalimanı yönetiminden yapılan yazılı açıklamada, havalimanında toplam 59 ülkede 273 noktaya uçuş gerçekleştiren 173 havayolu firmasına hizmet verildiği belirtildi.
     Havalimanında yolcu güvenliğinin önemsendiği, teknolojiye yaptığı yatırım ve güçlü altyapısıyla ziyaretçilerine uluslararası kalite standartlarında hizmet sunulduğu dile getirilen açıklamada, ICF Airports'un 2010 yılının Şubat ayında TSE tarafından Entegre Yönetim Sistemleri ile belgelendirildiği anımsatıldı.
     Geçen yıl ise "ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Sistemleri" belgesini alarak havacılık sektöründe dört TSE belgesine sahip tek firma oldukları bildirilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:
     "Alınan belge ile ICF Airports, Türkiye'de 25 firmadan biri oldu. ICF Airports'un kalitede bu performansı yakalamasında en önemli etkenler Avrupa'nın 3, dünyanın 8'inci büyük havalimanı işletmecisi olan Fraport'un 80 yılı aşkın uluslararası tecrübesi, IC İçtaş'ın 50 yıllık inşaat tecrübesinin bir araya gelmesi ve yeni inşa edilen terminal binaları yapımı ile işletim sistemlerinde son teknolojinin uygulanması oldu. Başta zorunlu havacılık kuralları olmak üzere OHSAS Çevre Yönetim Sistemi kuralları ve ISO 9000 ve ISO 9001 standart şartları tam olarak uygulanıyor."
     Profesyonel güvenlik donanımı ve hizmeti veren, bu faaliyetleri gerçekleştirirken ekip çalışması ile yolcuların memnuniyetini sağlayan ICF Airports'un kalite standartlarını daha ileriye taşımayı hedeflediği kaydedilen açıklamaya, şöyle devam edildi:
     "ICF Airports Antalya Havalimanı, ekim ayında BID tarafından liderlik ve yönetim, prestijli marka değeri, kalite ve mükemmellik, yaratıcılık ve teknoloji kullanımı kategorilerinde verilen 'Altın Kategoride Kalitede Uluslararası Yıldız' ödülüne layık görüldü. Dünyanın 74 ülkesinden 200'den fazla şirket üst düzey temsilcisinin katılımıyla gerçekleşen ödül töreni Cenevre'de gerçekleştirildi."
    
    
    

Bu haberi 175 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir