ANSİAD 12. Olağan toplantısı -Toplantıda 2011 yılı vergi rekortmenleri için ödül töreni…

  • Yazı boyutu
ANSİAD 12. Olağan toplantısı
  -Toplantıda 2011 yılı vergi rekortmenleri 
  için ödül töreni…

ANSİAD 12. Olağan toplantısı -Toplantıda 2011 yılı vergi rekortmenleri için ödül töreni düzenlendi

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (ANSİAD) 12. Olağan Toplantısı kapsamında 2011 yılı vergi rekortmenleri ödül töreni düzenlendi.
     ANSİAD'ın 12. Olağan Toplantısı Rixos Downtown Oteli'nde gerçekleştirildi. Toplantı, 2011 yılında kurumlar ve gelir vergi rekortmenleri sıralamasında ilk 100'e giren Antalya'daki işadamlarına ödüllerinin verilmesiyle başladı.
     İşadamları ödüllerini, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Osman Budak, Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, ANSİAD Başkanı Hakkı Ergin Civan ve ANSİAD'ın eski başkanı Mehmet Hacıarifoğlu'ndan aldı.
     Toplantıda Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fatma Doğruel, "Türkiye'de ve Dünyada Bölgesel Kalkınma Üzerine Gözlemler ile Sanayi ve Mekan" konulu konferans verdi.
     Doğruel, imalat sektörünün sanayi alanında önemli bir faktör olduğunu söyledi.
     Türkiye'de ve Antalya'da imalat sanayisinde az bir artış yaşandığını ifade eden Doğruel, bunda hizmet sektörünün etkin rol üstlendiğini dile getirdi. Doğruel, Türkiye'de hizmet sektöründe artış yaşayan iller arasında İstanbul'un ilk, Ankara'nın ikinci ve Antalya'nın da üçüncü sırada yer aldığını kaydetti.
    
    
    

Bu haberi 180 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir