Ansaf'12 Sanayi Fuarı'na 12 ülkeden alım heyeti

  • Yazı boyutu
Ansaf'12 Sanayi Fuarı'na 12 ülkeden alım heyeti

Ansaf'12 Sanayi Fuarı'na 12 ülkeden alım heyeti

Ankara Sanayi Fuarı'na (Ansaf'12) 12 ülkeden alım heyetinin katılacağı bildirildi.
     Ankara Sanayi Odası'ndan (ASO) yapılan yazılı açıklamaya göre, bu yıl ikincisi düzenlenecek Ankara Sanayi Fuarı'na (Ansaf'12) Ekonomi Bakanlığı'nın destekleriyle 12 ülkeden alım heyeti katılacak. Alım heyetlerinde çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren 50'ye yakın yabancı işadamı yer alacak.
     Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) 20-24 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek Ankara 2. Sanayi Fuarı'na (Ansaf'12) gelecek yabancı işadamları, hem fuarda yer alan firmalarla ikili görüşmelerde bulunacak hem de ASO 1. Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ve OSTİM OSB'yi gezecek.
     Cezayir, Ürdün, Irak, Azerbaycan, Yemen, Kosova, Arnavutluk, Sudan, Karadağ, Tunus, Suudi Arabistan ve Mısır'dan gelecek olan 50'ye yakın işadamı Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir'le de bir araya gelecek.
     Ankara Sanayi Odası ile Forum Fuarcılık işbirliğiyle düzenlenecek Ankara 2. Sanayi Fuar'ı, Ankara ve çevre illerdeki sanayicileri, alıcıları, işbirliği yapabilecekleri firma ve kuruluşları, çevre ülkelerdeki yatırımcıları, ticaret heyetlerini ağırlarken, fuar kapsamında seminerler, konferanslar, work-shoplar ve yerli yabancı ziyaretçilerle ikili iş görüşmeler gerçekleştirilecek.
     Bu yıl 200'den fazla firmanın katılımıyla gerçekleşecek ANSAF'12 Fuar'ı, 40 bin profesyonel ziyaretçiyi ağırlamayı hedefliyor. Fuar üretim, yatırım, iç ve dış ticaretin gelişmesi, firma ve kuruluşlar arasında işbirliklerinin kurulması açısından büyük önem taşıyor.
     ANSAF'12 Fuarı, makine-motor işletme, endüstriyel otomasyon, hidrolik pnomatik, enerji, elektrik ve elektronik, taşıma, depolama, istifleme ve lojistik, inşaat ve yapı malzemeleri, çevre teknolojileri, iş makineleri ve yedek parça, telekomünikasyon, ısıtma-soğutma ve havalandırma, güvenlik teknolojileri ana ve yan sanayi, araç üstü ekipmanları, teknoloji ve yan sanayi üreten firma, kurum ve kuruluşlarını bir araya getirecek.
    
    
    

Bu haberi 77 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir