Ankarakombiklimaservisi

  Kentkoop Mah.1859 Sk. 18/a Batıkent Ankara (Yenimahalle / Ankara / Türkiye)
  090-312-3859176 -- --
  mustafa usta (Bayi Yöneticisi)

  Ankarakombiklimaservisi Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  Ankara Kombi Klima Servisi uzun yıllar hizmet verdiği kombi servisi ve klima servisi konularında uzmanlaşmış teknikerleriyle kısa süre içerisinde sektörde söz sahibi olmuş ve günümüze kadar gelmiştir.

  Ankara Kombi Klima Servisi Türkiye ve dünyada gelişen sektöre ayak uydurmak için kombi servisi ve bakımı konularında servis teknikerlerimiz teknik bilgilerini güncel tutmak ve geliştirmek için yıl içerisinde periyodik aralıklarla eğitime tabi tutulmaktadırlar.

  Bilindiği gibi servis hizmeti siz değerli müşterilerimizin kişisel alanlarında yapılmaktadır.

  Bunu göz önünde bulundurarak firmamızın kuruluşundan itibaren bünyemizde bulunan teknikerleri belli bir olgunluğa erişmiş, aile kavramına önem veren, rahatlıkla bilgi alışverişi yapabileceğiniz, alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır.

  Misyonumuz:

  Ankara Kombi Klima Servisi uzun yıllardır sektördeki uzmanlaşmış teknikerleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

  Vizyonumuz:

  Sektörde söz sahibi olmuş firmamızın hedefleri arasında yenilikleri takip edip, teknik servis ağımızı genişleterek ileriki zamanlarda kullanılacağı düşünülen ısı pompaları, yenilenebilir enerji ve güneş enerji sistemi gibi konularda da siz değerli müşterilerimize daha hızlı ve daha donanımlı bir hizmet vermektir.

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Ankarakombiklimaservisi
  Kentkoop Mah.1859 Sk. 18/a Batıkent Ankara (Yenimahalle / Ankara / Türkiye)
  090-312-3859176 / --
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir