Ankara Sanayi Odası, "Mükemmellikte Yetkinlik Belgesi"ne sahip oldu

  • Yazı boyutu
Ankara Sanayi Odası, "Mükemmellikte Yetkinlik Belgesi"ne sahip oldu

Ankara Sanayi Odası, "Mükemmellikte Yetkinlik Belgesi"ne sahip oldu

Türkiye Kalite Derneği (KALDER) ile Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) tarafından düzenlenen 21. Kalite Kongresi Belge ve Ödül töreninde, Ankara Sanayi Odası (ASO) "Mükemmellikte Yetkinlik Belgesi" aldı.
     ASO'dan yapılan açıklamaya göre, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen ödül töreninde, kalite büyük ödülü yolunda çalışmalarını sürdüren Oda, geçen yıl aldığı "EFQM Mükemmellikte Kararlılık Belgesi"nden sonra bu yıl da KALDER tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda "EFQM Mükemmellikte Yetkinlik Belgesi"ne layık görüldü.
     ASO Başkanı Nurettin Özdebir, belgeyi KALDER Ankara Şubesi Başkanı Fahir Altan'dan aldı.
     Özdebir, ödül törenin ardından yaptığı açıklamada, huzurlu bir ortamda verimli çalışmayı hedeflediklerini bildirdi.
     Ankaralı sanayicilere daha iyi hizmet verebilmek ve hizmet süreçlerini daha iyi hale getirebilmek için çıktıkları yolda geçen yıl Mükemmellikte Kararlılık Belgesi aldıklarını anımsatan Özdebir, bu yıl ise bir adım daha atarak Mükemmellikte Yetkinlik Belgesi'ne sahip olduklarını ifade etti.
     Kalite yolunda ölçülebilir kriterlerle KALDER ile birlikte böyle bir yolculuğa çıktıklarını belirten Özdebir, "Ankaralı sanayiciler her zaman birinci olmaya layıktır. Önümüzdeki yıl nihai hedefimiz olan Ulusal Kalite Ödülü'ne ulaşmak istiyoruz. Bu belge, Ankara Sanayi Odası'nın başarılı bir şekilde yönetildiğini ve mükemmel bir kurum olduğunu gösteriyor" ifadelerini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 147 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir