Ankara Kızılay'daki gayrimenkullere 9 talipli çıktı

  • Yazı boyutu
Ankara Kızılay'daki gayrimenkullere 9 talipli çıktı

Ankara Kızılay'daki gayrimenkullere 9 talipli çıktı

Ankara Kızılay'daki bir mesken ve depo eklentisi ile İnkılap Sokak'taki meskenin özelleştirilmesi ihalesine 9 teklif geldi.
     Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, Türkiye Denizcilik İşletmeleri AŞ adına kayıtlı Ankara ili Çankaya ilçesi Kızılay Mahallesi'ndeki bir mesken ve eklentisi ile Çankaya Cumhuriyet Mahallesi'nde bulunan gayrimenkullerin özelleştirme ihalesine katılmak üzere tekliflerini sunan kişi ve şirketlerin listesi yayımlandı.
     Buna göre son teklif verme tarihi 8 Ekim olan ihalelerden, Kızılay Mahallesindeki mesken ve eklentisi depo ihalesine Hakan Başer, Hüsnü Özpalat, Ali Osman Çetiner, Fırsat Demirok İnş. Müh. Taahhür, Süleyman Uluyol, BHA İmar Planlama Mühendislik İnş. Müş. Tur. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti., Eces Danışmanlık Hiz. Ltd. Şti. teklif verdi.
     Cumhuriyet Mahallesi İnkılap Sokak'taki mesken ihalesine de Erkan Altun ve Ali Osman Çetiner teklif verdi.
     Söz konusu ihalelerin nihai pazarlık görüşmeleri yarın 16.00 ve 17.00'de Özelleştirme İdaresi Başkanlığı Toplantı Salonu'nda yapılacak.
    
    
    

Bu haberi 144 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir