Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Balcı: -"2012 Mali Destek Programı kapsamında yürüttüğümüz…

  • Yazı boyutu
Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Balcı:
  -"2012 Mali Destek Programı kapsamında yürüttüğümüz…

Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Balcı: -"2012 Mali Destek Programı kapsamında yürüttüğümüz çalışmalarda bilgilendirme ve eğitim toplantıları Ankara'da proje hazırlama kapasitesine büyük katkı sağlayacak"

Ankara Kalkınma Ajansı'nın 2012 Mali Destek Programı kapsamında yürüttüğü çalışmalarda bilgilendirme ve eğitim toplantılarının tamamlandığı bildirildi.
     Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Doç. Dr. Asım Balcı, yaptığı yazılı açıklamada verilen eğitimin sadece ajans destekleri için değil, Ankara'nın ulusal ve uluslararası fonlardan daha fazla yararlanması için de çok önemli olduğunu vurguladı.
     Bin 400 kişinin katıldığı ilk destek programı kapsamında tüm ilçelerde bilgilendirme toplantıları düzenlendiğini belirten Balcı, eğitimlerden bir aylık sürede 400 kişinin faydalandığını aktardı.
     Eğitimlerin Ankara'da proje hazırlama kapasitesine büyük katkı sağlayacağını belirten Balcı, şunları kaydetti:
     "2012 Yılı Mali Destek Programı kapsamında daha önce ilçelerde yürütülen bilgilendirme ve eğitim faaliyetleri ile toplamda bin 400 kişiye ulaşılmış oldu. Ulaşılan grupların Ankara'da proje hazırlama kapasitesine büyük katkı sağlayacak. Verilen eğitim sadece ajans destekleri için değil, Ankara'nın ulusal ve uluslararası fonlardan daha fazla yararlanması için de çok önemli."
    
    
    

Bu haberi 161 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir