Ankara'daki göçük -Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım: -"Bu ve buna benzer…

  • Yazı boyutu
Ankara'daki göçük
  -Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım:
  -"Bu ve buna benzer…

Ankara'daki göçük -Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım: -"Bu ve buna benzer olaylar yine de beklenebilir" -"Yeraltında çalışıyoruz, Ankara'nın altında elektrik devreleri, kanalizasyon devreleri, her türlü şebekeler mevcut, tedbirler alınmakla beraber zor bir iştir" -"Dünyada da böyledir, normaldir"

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Ankara'da metro çalışmasının yapıldığı alanda geçen hafta meydana gelen göçükle ilgili olarak, "Bu ve buna benzer olaylar yine de beklenebilir. Yeraltında çalışıyoruz, Ankara'nın altında elektrik devreleri, kanalizasyon devreleri, her türlü şebekeler mevcut, tedbirler alınmakla beraber zor bir iştir" dedi.
     Bakan yıldırım, Bakanlık konferans salonunda yapılan Aydın-Çıldır Hava Limanı Kira Sözleşmesi imza töreni öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı.
     Bir gazetecinin, Ankara'da geçen hafta meydana gelen metrodaki göçüğü hatırlatarak "Bunun sorumlusu kim, başka noktalarda da çatlakların oluştuğu ifade ediliyor" sözleri üzerine Yıldırım, olayla ilgili savcılık tarafından soruşturma başlatıldığını, bir yandan da idari incelemenin devam ettiğini söyledi.
     Bu ve benzer olayların yine de beklenebileceğini belirten Yıldırım, şunları ifade etti:
     "Yeraltında çalışıyoruz, Ankara'nın altında elektrik devreleri, kanalizasyon devreleri, her türlü şebekeler mevcut. Tedbirler alınmakla beraber zor bir iştir. Buna benzer olaylar yine de beklenebilir. Dünya da da böyledir, normaldir. Şimdiden hemen sonucu nedir, sorumlusu kimdir, araştırma inceleme yapmadan hüküm vermek haksızlık olur."
    
    
    

Bu haberi 138 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir