1.yıl

    Ankara Bölge Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

    Beyazeşya ,klima,kombi,vrf sitemleri,sanayi tipi çamaşır,bulaşık,kurutma makinaları,soğuk hava depoları,okul,hastane ve otel mutfak cihazları servisliği konusunda kendisi kanıtlamış olan ANKARA BÖLGE SERVİSİ;konusunda uzman teknisyenlerce müşteri memnuniyetine dayalı olarak ANKARA ili,ilçe ve köylerinde 1 YIL GARANTİLİ SERVİS hizmeti vermektedir.

    Teknisyen kadromuz son derece deneyimli ve konusunda uzman olduğundan ve araçlarımızda her türlü alet ve yedek parça stoku mevcut olduğundan meydana gelen arızaların %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.%3 gibi küçük bir bölümü(onarımı uzun ve gürültülü olanlar,denemeye tabi tutulacaklar,boya gerektirenler vb.)atölyeye alınmak sureti ile en kısa zamanda 1YIL GARANTİLİ olarak tamir ve bakımları yapılmaktadır.

    Ekibimiz bakım ve onarım yapılacak olan mekanlarda hijyen,temizlik ve emniyet kurallarına son derece dikkat ederek yapılacak olan uygulamanın gereğine göre galoş,toz örtüsü,gözlük,eldiven,emniyet kemeri vb. malzemeleri mutlaka kullanmak sureti ile her türlü kaza ve kirliliği engellemeye çalışmaktadırlar.

    İNSAN hayatını tehlikeye veya sıkıntıya sokması kuvvetle muhtemel olan bazı arızalar bizler için aciliyet arzetmektedir.
    Bunlar:
    A- Hastane,okul,yurt ve otellerde meydana gelen ve direkt olarak insan sağlığını bozacak olan ısıtma,soğutma,toplu ilaç ve gıda depolarında meydana gelen arızalar.
    B-Hasta,yaşlı ve küçük çocukların bulunduğu evlerde bulunan çamaşır makinesinde çamaşır kalması,etle dolu bir buzdolabının arızalanması,soğuk kış aylarında meydana gelen kombi arızaları firmamız açısından öncelikli arızalar kapsamında bulunmaktadır.

    C-Diğer arızalara belirli bir program dahilinde en kısa zamanda müdahale edilerek müşterilerimizin mağduriyeti en kısa zamanda giderilmektedir

    Tümünü göster

    Sertifikalar

    Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
    Ankara Bölge Servis
    Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
    090-312-2291041 / 090- -
    e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir