2.yıl

  Anıttepe zibro servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 26 Mayıs 2014 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Anıttepe zibro servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Anıttepe zibro servisi,anıttepede zibro servisi,zibro anıttepe servisi,zibro servisi anıttepe,ankara anıttepede zibro servisi,anıttepede zibro beyaz eşya servisi,anıttepede zibro klima servisi,anıttepede zibro kombi servisi,ankarada zibro servisleri,zibro ankara servisleri
  Anıttepe zibro servisi firmamızca zibro ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları anıttepede zibro servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Zibro Anıttepe servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Zibro servisi Anıttepe olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan zibro ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün zibro yedek parçaları mevcuttur.
  Anıttepede zibro servisimizce zibro ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar anıttepede zibro beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada zibro servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Anıttepede zibro klima servisi,Anıttepede zibro kombi servisi olarakta zibro Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Anıttepe zibro servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili zibro Anıttepe servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.
  anıttepe zibro ,zibro anıttepe,anıttepe zibro servisi,zibro anıttepe servisi,zibro servisi anıttepe,anıttepede zibro ,anıttepe zibro servisi,
  zibro servisi anıttepe,anıttepe,ankara,zibro ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıttepede,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir