2.yıl

  Anıttepe whirlpool servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 26 Mayıs 2014 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Anıttepe whirlpool servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Anıttepe whirlpool servisi,anıttepede whirlpool servisi,whirlpool anıttepe servisi,whirlpool servisi anıttepe,ankara anıttepede whirlpool servisi,anıttepede whirlpool beyaz eşya servisi,anıttepede whirlpool klima servisi,anıttepede whirlpool kombi servisi,ankarada whirlpool servisleri,whirlpool ankara servisleri
  Anıttepe whirlpool servisi firmamızca whirlpool ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları anıttepede whirlpool servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Whirlpool Anıttepe servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Whirlpool servisi Anıttepe olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan whirlpool ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün whirlpool yedek parçaları mevcuttur.
  Anıttepede whirlpool servisimizce whirlpool ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar anıttepede whirlpool beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada whirlpool servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Anıttepede whirlpool klima servisi,Anıttepede whirlpool kombi servisi olarakta whirlpool Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Anıttepe whirlpool servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili whirlpool Anıttepe servis elemanlarımızca şikayetlerinizinanıttepe whirlpool ,whirlpool anıttepe,anıttepe whirlpool servisi,whirlpool anıttepe servisi,whirlpool servisi anıttepe,anıttepede whirlpool ,anıttepe anıttepe whirlpool ,whirlpool anıttepe,anıttepe whirlpool servisi,whirlpool anıttepe servisi,whirlpool servisi anıttepe,anıttepede whirlpool ,anıttepe whirlpool yetkili servisi,
  whirlpool servisi anıttepe,anıttepe,ankara,whirlpool ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıttepede,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir