2.yıl

  Anıttepe westinghouse servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 26 Mayıs 2014 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Anıttepe westinghouse servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Anıttepe westinghouse servisi,anıttepede westinghouse servisi,westinghouse anıttepe servisi,westinghouse servisi anıttepe,ankara anıttepede westinghouse servisi,anıttepede westinghouse beyaz eşya servisi,anıttepede westinghouse klima servisi,anıttepede westinghouse kombi servisi,ankarada westinghouse servisleri,westinghouse ankara servisleri
  Anıttepe westinghouse servisi firmamızca westinghouse ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları anıttepede westinghouse servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Westinghouse Anıttepe servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Westinghouse servisi Anıttepe olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan westinghouse ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün westinghouse yedek parçaları mevcuttur.
  Anıttepede westinghouse servisimizce westinghouse ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar anıttepede westinghouse beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada westinghouse servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Anıttepede westinghouse klima servisi,Anıttepede westinghouse kombi servisi olarakta westinghouse Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Anıttepe westinghouse servisi olarak konusunda uzmananıttepe westinghouse,westinghouse anıttepe,anıttepe westinghouse servisi,westinghouse anıttepe servisi,westinghouse servisi anıttepe,anıttepede westinghouse,anıttepe anıttepe westinghouse,westinghouse anıttepe,anıttepe westinghouse servisi,westinghouse anıttepe servisi,westinghouse servisi anıttepe,anıttepede westinghouse,anıttepe westinghouse servisi,
  westinghouse servisi anıttepe,anıttepe,ankara,westinghouse,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir