2.yıl

  Anıttepe vestel servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 26 Mayıs 2014 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Anıttepe vestel servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Anıttepe vestel servisi,anıttepede vestel servisi,vestel anıttepe servisi,vestel servisi anıttepe,ankara anıttepede vestel servisi,anıttepede vestel beyaz eşya servisi,anıttepede vestel klima servisi,anıttepede vestel kombi servisi,ankarada vestel servisleri,vestel ankara servisleri
  Anıttepe vestel servisi firmamızca vestel ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları anıttepede vestel servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Vestel Anıttepe servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Vestel servisi Anıttepe olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan vestel ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün vestel yedek parçaları mevcuttur.
  Anıttepede vestel servisimizce vestel ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar anıttepede vestel beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada vestel servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Anıttepede vestel klima servisi,Anıttepede vestel kombi servisi olarakta vestel Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Anıttepe vestel servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili vestel Anıttepe servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.
  anıttepe vestel ,vestel anıttepe,anıttepe vestel servisi,vestel anıttepe servisi,vestel servisi anıttepe,anıttepede vestel ,anıttepe anıttepe vestel ,vestel anıttepe,anıttepe vestel servisi,vestel anıttepe servisi,vestel servisi anıttepe,anıttepede vestel ,anıttepe vestel servisi,
  vestel servisi anıttepe,anıttepe,ankara,vestel ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıttepede servisi,
  vestel servisi anıttepe,anıttepe,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir