2.yıl

  Anıttepe toshiba servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 26 Mayıs 2014 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Anıttepe toshiba servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Anıttepe toshiba servisi,anıttepede toshiba servisi,toshiba anıttepe servisi,toshiba servisi anıttepe,ankara anıttepede toshiba servisi,anıttepede toshiba beyaz eşya servisi,anıttepede toshiba klima servisi,anıttepede toshiba kombi servisi,ankarada toshiba servisleri,toshiba ankara servisleri
  Anıttepe toshiba servisi firmamızca toshiba ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları anıttepede toshiba servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Toshiba Anıttepe servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Toshiba servisi Anıttepe olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan toshiba ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün toshiba yedek parçaları mevcuttur.
  Anıttepede toshiba servisimizce toshiba ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar anıttepede toshiba beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada toshiba servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Anıttepede toshiba klima servisi,Anıttepede toshiba kombi servisi olarakta toshiba Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Anıttepe toshiba servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili toshiba Anıttepe servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmak anıttepe toshiba ,toshiba anıttepe,anıttepe toshiba servisi,toshiba anıttepe servisi,toshiba servisi anıttepe,anıttepede toshiba ,anıttepe anıttepe toshiba ,toshiba anıttepe,anıttepe toshiba servisi,toshiba anıttepe servisi,toshiba servisi anıttepe,anıttepede toshiba ,anıttepe toshiba yetkili servisi,
  toshiba servisi anıttepe,anıttepe,ankara,toshiba ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıttepede, servisi,
  toshiba

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir