2.yıl

  Anıttepe tolon servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 26 Mayıs 2014 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Anıttepe tolon servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Anıttepe tolon servisi,anıttepede tolon servisi,tolon anıttepe servisi,tolon servisi anıttepe,ankara anıttepede tolon servisi,anıttepede tolon beyaz eşya servisi,anıttepede tolon klima servisi,anıttepede tolon kombi servisi,ankarada tolon servisleri,tolon ankara servisleri
  Anıttepe tolon servisi firmamızca tolon ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları anıttepede tolon servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Tolon Anıttepe servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Tolon servisi Anıttepe olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan tolon ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün tolon yedek parçaları mevcuttur.
  Anıttepede tolon servisimizce tolon ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar anıttepede tolon beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada tolon servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Anıttepede tolon klima servisi,Anıttepede tolon kombi servisi olarakta tolon Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Anıttepe tolon servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili tolon Anıttepe servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız. anıttepe tolon ,tolon anıttepe,anıttepe tolon servisi,tolon anıttepe servisi,tolon servisi anıttepe,anıttepede tolon ,anıttepe anıttepe tolon ,tolon anıttepe,anıttepe tolon servisi,tolon anıttepe servisi,tolon servisi anıttepe,anıttepede tolon ,anıttepe tolon yetkili servisi,
  tolon yetkili servisi anıttepe,anıttepe,ankara,tolon ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıttepede, servisi,
  tolon servisi anıttepe,anıttepe,ankara,tolon ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir