2.yıl

  Anıttepe tolkar servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 26 Mayıs 2014 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Anıttepe tolkar servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Anıttepe tolkar servisi,anıttepede tolkar servisi,tolkar anıttepe servisi,tolkar servisi anıttepe,ankara anıttepede tolkar servisi,anıttepede tolkar beyaz eşya servisi,anıttepede tolkar klima servisi,anıttepede tolkar kombi servisi,ankarada tolkar servisleri,tolkar ankara servisleri
  Anıttepe tolkar servisi firmamızca tolkar ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları anıttepede tolkar servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Tolkar Anıttepe servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Tolkar servisi Anıttepe olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan tolkar ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün tolkar yedek parçaları mevcuttur.
  Anıttepede tolkar servisimizce tolkar ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar anıttepede tolkar beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada tolkar servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Anıttepede tolkar klima servisi,Anıttepede tolkar kombi servisi olarakta tolkar Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Anıttepe tolkar servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili tolkar Anıttepe servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız. anıttepe tolkar ,tolkar anıttepe,anıttepe tolkar servisi,tolkar anıttepe servisi,tolkar servisi anıttepe,anıttepede tolkar ,anıttepe anıttepe tolkar ,tolkar anıttepe,anıttepe tolkar servisi,tolkar anıttepe servisi,tolkar servisi anıttepe,anıttepede tolkar ,anıttepe tolkar servisi,
  tolkar servisi anıttepe,anıttepe,ankara,tolkar ,yetkili,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıttepede,servisi,
  tolkar servisi anıttepe,anıttepe,ankara,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir