2.yıl

  Anıttepe sigma servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 26 Mayıs 2014 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Anıttepe sigma servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Anıttepe sigma servisi,anıttepede sigma servisi,sigma anıttepe servisi,sigma servisi anıttepe,ankara anıttepede sigma servisi,anıttepede sigma beyaz eşya servisi,anıttepede sigma klima servisi,anıttepede sigma kombi servisi,ankarada sigma servisleri,sigma ankara servisleri
  Anıttepe sigma servisi firmamızca sigma ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları anıttepede sigma servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Sigma Anıttepe servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Sigma servisi Anıttepe olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan sigma ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün sigma yedek parçaları mevcuttur.
  Anıttepede sigma servisimizce sigma ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar anıttepede sigma beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada sigma servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Anıttepede sigma klima servisi,Anıttepede sigma kombi servisi olarakta sigma Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Anıttepe sigma servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili sigma Anıttepe servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız. anıtepe sigma ,sigma anıtepe,anıtepe sigma servisi,sigma anıtepe servisi,sigma servisi anıtepe,anıtepede sigma ,anıtepe sigma servisi,
  sigma servisi anıtepe,anıtepe,ankara,sigma ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıtepede,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir