2.yıl

  Anıttepe sharp servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 26 Mayıs 2014 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Anıttepe sharp servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Anıttepe sharp servisi,anıttepede sharp servisi,sharp anıttepe servisi,sharp servisi anıttepe,ankara anıttepede sharp servisi,anıttepede sharp beyaz eşya servisi,anıttepede sharp klima servisi,anıttepede sharp kombi servisi,ankarada sharp servisleri,sharp ankara servisleri
  Anıttepe sharp servisi firmamızca sharp ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları anıttepede sharp servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Sharp Anıttepe servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Sharp servisi Anıttepe olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan sharp ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün sharp yedek parçaları mevcuttur.
  Anıttepede sharp servisimizce sharp ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar anıttepede sharp beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada sharp servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Anıttepede sharp klima servisi,Anıttepede sharp kombi servisi olarakta sharp Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Anıttepe sharp servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili sharp Anıttepe servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız. anıtepe sharp ,sharp anıtepe,anıtepe sharp servisi,sharp anıtepe servisi,sharp servisi anıtepe,anıtepede sharp ,anıtepe sharp servisi,
  sharp servisi anıtepe,anıtepe,ankara,sharp ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıtepede,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir