2.yıl

  Anıttepe şenocak servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 26 Mayıs 2014 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Anıttepe şenocak servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Anıttepe şenocak servisi,anıttepede şenocak servisi,şenocak anıttepe servisi,şenocak servisi anıttepe,ankara anıttepede şenocak servisi,anıttepede şenocak beyaz eşya servisi,anıttepede şenocak klima servisi,anıttepede şenocak kombi servisi,ankarada şenocak servisleri,şenocak ankara servisleri
  Anıttepe şenocak servisi firmamızca şenocak ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları anıttepede şenocak servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Şenocak Anıttepe servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Şenocak servisi Anıttepe olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan şenocak ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün şenocak yedek parçaları mevcuttur.
  Anıttepede şenocak servisimizce şenocak ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar anıttepede şenocak beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada şenocak servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Anıttepede şenocak klima servisi,Anıttepede şenocak kombi servisi olarakta şenocak Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Anıttepe şenocak servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili şenocak Anıttepe servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmak anıttepe şenocak ,şenocak anıttepe,anıttepe şenocak servisi,şenocak anıttepe servisi,şenocak servisi anıttepe,anıttepede şenocak ,anıttepe anıttepe şenocak ,şenocak anıttepe,anıttepe şenocak servisi,şenocak anıttepe servisi,şenocak servisi anıttepe,anıttepede şenocak ,anıttepe şenocak yetkili servisi,
  şenocak servisi anıttepe,anıttepe,ankara,şenocak ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıttepede,servisi,
  şenocak

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir