2.yıl

  Anıttepe sanyo servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 26 Mayıs 2014 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Anıttepe sanyo servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Anıttepe sanyo servisi,anıttepede sanyo servisi,sanyo anıttepe servisi,sanyo servisi anıttepe,ankara anıttepede sanyo servisi,anıttepede sanyo beyaz eşya servisi,anıttepede sanyo klima servisi,anıttepede sanyo kombi servisi,ankarada sanyo servisleri,sanyo ankara servisleri
  Anıttepe sanyo servisi firmamızca sanyo ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları anıttepede sanyo servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Sanyo Anıttepe servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Sanyo servisi Anıttepe olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan sanyo ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün sanyo yedek parçaları mevcuttur.
  Anıttepede sanyo servisimizce sanyo ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar anıttepede sanyo beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada sanyo servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Anıttepede sanyo klima servisi,Anıttepede sanyo kombi servisi olarakta sanyo Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Anıttepe sanyo servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili sanyo Anıttepe servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız. anıtepe sharp ,sanyo anıtepe,anıtepe sanyo servisi,sanyo anıtepe servisi,sanyo servisi anıtepe,anıtepede sharp ,anıtepe sanyo servisi,
  sanyo servisi anıtepe,anıtepe,ankara,sharp ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıtepede,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir