2.yıl

  Anıttepe samsung servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 26 Mayıs 2014 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Anıttepe samsung servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Anıttepe samsung servisi,anıttepede samsung servisi,samsung anıttepe servisi,samsung servisi anıttepe,ankara anıttepede samsung servisi,anıttepede samsung beyaz eşya servisi,anıttepede samsung klima servisi,anıttepede samsung kombi servisi,ankarada samsung servisleri,samsung ankara servisleri
  Anıttepe samsung servisi firmamızca samsung ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları anıttepede samsung servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Samsung Anıttepe servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Samsung servisi Anıttepe olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan samsung ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün samsung yedek parçaları mevcuttur.
  Anıttepede samsung servisimizce samsung ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar anıttepede samsung beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada samsung servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Anıttepede samsung klima servisi,Anıttepede samsung kombi servisi olarakta samsung Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Anıttepe samsung servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili samsung Anıttepe servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmakanıtepe sharp ,samsunganıtepe,anıtepe samsungservisi,samsunganıtepe servisi,samsungservisi anıtepe,anıtepede sharp ,anıtepe samsung servisi,
  samsung servisi anıtepe,anıtepe,ankara,sharp ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıtepede,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir