2.yıl

  Anıttepe regal servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 26 Mayıs 2014 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Anıttepe regal servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Anıttepe regal servisi,anıttepede regal servisi,regal anıttepe servisi,regal servisi anıttepe,ankara anıttepede regal servisi,anıttepede regal beyaz eşya servisi,anıttepede regal klima servisi,anıttepede regal kombi servisi,ankarada regal servisleri,regal ankara servisleri
  Anıttepe regal servisi firmamızca regal ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları anıttepede regal servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Regal Anıttepe servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Regal servisi Anıttepe olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan regal ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün regal yedek parçaları mevcuttur.
  Anıttepede regal servisimizce regal ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar anıttepede regal beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada regal servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Anıttepede regal klima servisi,Anıttepede regal kombi servisi olarakta regal Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Anıttepe regal servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili regal Anıttepe servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.
  anıtepe sharp ,regal anıtepe,anıtepe regal servisi,regal anıtepe servisi,regal servisi anıtepe,anıtepede sharp ,anıtepe regal servisi,
  regal servisi anıtepe,anıtepe,ankara,sharp ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıtepede,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir