2.yıl

  Anıttepe panasonic servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 26 Mayıs 2014 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Anıttepe panasonic servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Anıttepe panasonic servisi,anıttepede panasonic servisi,panasonic anıttepe servisi,panasonic servisi anıttepe,ankara anıttepede panasonic servisi,anıttepede panasonic beyaz eşya servisi,anıttepede panasonic klima servisi,anıttepede panasonic kombi servisi,ankarada panasonic servisleri,panasonic ankara servisleri
  Anıttepe panasonic servisi firmamızca panasonic ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları anıttepede panasonic servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Panasonic Anıttepe servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Panasonic servisi Anıttepe olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan panasonic ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün panasonic yedek parçaları mevcuttur.
  Anıttepede panasonic servisimizce panasonic ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar anıttepede panasonic beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada panasonic servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Anıttepede panasonic klima servisi,Anıttepede panasonic kombi servisi olarakta panasonic Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Anıttepe panasonic servisi olarak konusunda uzman ve tam panasonic Anıttepe servis elemanlarımızca şikayetlerinizinanıtepe sharp ,panasonic anıtepe,anıtepe panasonic servisi,panasonic anıtepe servisi,panasonic servisi anıtepe,anıtepede sharp ,anıtepe panasonic servisi,
  panasonic servisi anıtepe,anıtepe,ankara,sharp ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıtepede,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir