2.yıl

  Anıttepe mitsubishi servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 26 Mayıs 2014 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Anıttepe mitsubishi servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Anıttepe mitsubishi servisi,anıttepede mitsubishi servisi,mitsubishi anıttepe servisi,mitsubishi servisi anıttepe,ankara anıttepede mitsubishi servisi,anıttepede mitsubishi beyaz eşya servisi,anıttepede mitsubishi klima servisi,anıttepede mitsubishi kombi servisi,ankarada mitsubishi servisleri,mitsubishi ankara servisleri
  Anıttepe mitsubishi servisi firmamızca mitsubishi ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları anıttepede mitsubishi servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Mitsubishi Anıttepe servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Mitsubishi servisi Anıttepe olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan mitsubishi ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün mitsubishi yedek parçaları mevcuttur.
  Anıttepede mitsubishi servisimizce mitsubishi ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar anıttepede mitsubishi beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada mitsubishi servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Anıttepede mitsubishi klima servisi,Anıttepede mitsubishi kombi servisi olarakta mitsubishi Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Anıttepe mitsubishi servisi olarak konusunda uzman ve tam mitsubishi Anıttepe servis elemanlarıanıtepe sharp ,mitsubishi anıtepe,anıtepe mitsubishi servisi,mitsubishi anıtepe servisi,mitsubishi servisi anıtepe,anıtepede sharp ,anıtepe mitsubishi servisi,
  mitsubishi servisi anıtepe,anıtepe,ankara,sharp ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıtepede,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir