2.yıl

  Anıttepe miele servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 26 Mayıs 2014 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Anıttepe miele servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Anıttepe miele servisi,anıttepede miele servisi,miele anıttepe servisi,miele servisi anıttepe,ankara anıttepede miele servisi,anıttepede miele beyaz eşya servisi,anıttepede miele klima servisi,anıttepede miele kombi servisi,ankarada miele servisleri,miele ankara servisleri
  Anıttepe miele servisi firmamızca miele ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları anıttepede miele servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Miele Anıttepe servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Miele servisi Anıttepe olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan miele ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün miele yedek parçaları mevcuttur.
  Anıttepede miele servisimizce miele ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar anıttepede miele beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada miele servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Anıttepede miele klima servisi,Anıttepede miele kombi servisi olarakta miele Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Anıttepe miele servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili miele Anıttepe servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız. anıtepe ,miele ,miele anıtepe,anıtepe miele servisi,miele anıtepe servisi,miele servisi anıtepe,anıtepede ,miele ,anıtepe miele servisi,
  miele servisi anıtepe,anıtepe,ankara,miele ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıtepede,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir