2.yıl

  Anıttepe midea servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 26 Mayıs 2014 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Anıttepe midea servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Anıttepe midea servisi,anıttepede midea servisi,midea anıttepe servisi,midea servisi anıttepe,ankara anıttepede midea servisi,anıttepede midea beyaz eşya servisi,anıttepede midea klima servisi,anıttepede midea kombi servisi,ankarada midea servisleri,midea ankara servisleri
  Anıttepe midea servisi firmamızca midea ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları anıttepede midea servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Midea Anıttepe servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Midea servisi Anıttepe olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan midea ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün midea yedek parçaları mevcuttur.
  Anıttepede midea servisimizce midea ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar anıttepede midea beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada midea servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Anıttepede midea klima servisi,Anıttepede midea kombi servisi olarakta midea Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Anıttepe midea servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili midea Anıttepe servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız. anıtepe ,midea ,midea anıtepe,anıtepe midea servisi,midea anıtepe servisi,midea servisi anıtepe,anıtepede ,midea ,anıtepe midea servisi,
  midea servisi anıtepe,anıtepe,ankara,midea ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıtepede,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir