2.yıl

  Anıttepe makinsan servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 26 Mayıs 2014 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Anıttepe makinsan servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Anıttepe makinsan servisi,anıttepede makinsan servisi,makinsan anıttepe servisi,makinsan servisi anıttepe,ankara anıttepede makinsan servisi,anıttepede makinsan beyaz eşya servisi,anıttepede makinsan klima servisi,anıttepede makinsan kombi servisi,ankarada makinsan servisleri,makinsan ankara servisleri
  Anıttepe makinsan servisi firmamızca makinsan ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları anıttepede makinsan servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Makinsan Anıttepe servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Makinsan servisi Anıttepe olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan makinsan ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün makinsan yedek parçaları mevcuttur.
  Anıttepede makinsan servisimizce makinsan ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar anıttepede makinsan beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada makinsan servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Anıttepede makinsan klima servisi,Anıttepede makinsan kombi servisi olarakta makinsan Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Anıttepe makinsan servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili makinsan Anıttepe servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi içinanıtepe ,makinsan ,makinsan anıtepe,anıtepe makinsan servisi,makinsan anıtepe servisi,makinsan servisi anıtepe,anıtepede ,makinsan ,anıtepe makinsan servisi,
  makinsan servisi anıtepe,anıtepe,ankara,makinsan ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıtepede,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir