2.yıl

  Anıttepe lg servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 26 Mayıs 2014 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Anıttepe lg servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Anıttepe lg servisi,anıttepede lg servisi,lg anıttepe servisi,lg servisi anıttepe,ankara anıttepede lg servisi,anıttepede lg beyaz eşya servisi,anıttepede lg klima servisi,anıttepede lg kombi servisi,ankarada lg servisleri,lg ankara servisleri
  Anıttepe lg servisi firmamızca lg ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları anıttepede lg servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Lg Anıttepe servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Lg servisi Anıttepe olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan lg ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün lg yedek parçaları mevcuttur.
  Anıttepede lg servisimizce lg ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar anıttepede lg beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada lg servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Anıttepede lg klima servisi,Anıttepede lg kombi servisi olarakta lg Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Anıttepe lg servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili lg Anıttepe servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.
  anıtepe ,lg ,lg anıtepe,anıtepe lg servisi,lg anıtepe servisi,lg servisi anıtepe,anıtepede ,lg ,anıtepe lg servisi,
  lg yetkili servisi anıtepe,anıtepe,ankara,lg ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıtepede,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir