2.yıl

  Anıttepe kromlüks servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 26 Mayıs 2014 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Anıttepe kromlüks servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Anıttepe kromlüks servisi,anıttepede kromlüks servisi,kromlüks anıttepe servisi,kromlüks servisi anıttepe,ankara anıttepede kromlüks servisi,anıttepede kromlüks beyaz eşya servisi,anıttepede kromlüks klima servisi,anıttepede kromlüks kombi servisi,ankarada kromlüks servisleri,kromlüks ankara servisleri
  Anıttepe kromlüks servisi firmamızca kromlüks ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları anıttepede kromlüks servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Kromlüks Anıttepe servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Kromlüks servisi Anıttepe olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan kromlüks ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün kromlüks yedek parçaları mevcuttur.
  Anıttepede kromlüks servisimizce kromlüks ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar anıttepede kromlüks beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada kromlüks servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Anıttepede kromlüks klima servisi,Anıttepede kromlüks kombi servisi olarakta kromlüks Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Anıttepe kromlüks servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili kromlüks Anıttepe servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için varanıtepe ,kromlüks ,kromlüks anıtepe,anıtepe kromlüks servisi,kromlüks anıtepe servisi,kromlüks servisi anıtepe,anıtepede ,kromlüks ,anıtepe kromlüks servisi,
  kromlüks servisi anıtepe,anıtepe,ankara,kromlüks ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıtepede,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir