2.yıl

  Anıttepe kelvinator servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 26 Mayıs 2014 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Anıttepe kelvinator servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Anıttepe kelvinator servisi,anıttepede kelvinator servisi,kelvinator anıttepe servisi,kelvinator servisi anıttepe,ankara anıttepede kelvinator servisi,anıttepede kelvinator beyaz eşya servisi,anıttepede kelvinator klima servisi,anıttepede kelvinator kombi servisi,ankarada kelvinator servisleri,kelvinator ankara servisleri
  Anıttepe kelvinator servisi firmamızca kelvinator ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları anıttepede kelvinator servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Kelvinator Anıttepe servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Kelvinator servisi Anıttepe olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan kelvinator ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün kelvinator yedek parçaları mevcuttur.
  Anıttepede kelvinator servisimizce kelvinator ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar anıttepede kelvinator beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada kelvinator servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Anıttepede kelvinator klima servisi,Anıttepede kelvinator kombi servisi olarakta kelvinator Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Anıttepe kelvinator servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili kelvinator Anıttepe servis elemanlarıanıtepe ,kelvinator ,kelvinator anıtepe,anıtepe kelvinator servisi,kelvinator anıtepe servisi,kelvinator servisi anıtepe,anıtepede ,kelvinator ,anıtepe kelvinator servisi,
  kelvinator yetkili servisi anıtepe,anıtepe,ankara,kelvinator ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıtepede,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir