2.yıl

  Anıttepe inoksan servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 26 Mayıs 2014 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Anıttepe inoksan servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Anıttepe inoksan servisi,anıttepede inoksan servisi,inoksan anıttepe servisi,inoksan servisi anıttepe,ankara anıttepede inoksan servisi,anıttepede inoksan beyaz eşya servisi,anıttepede inoksan klima servisi,anıttepede inoksan kombi servisi,ankarada inoksan servisleri,inoksan ankara servisleri
  Anıttepe inoksan servisi firmamızca inoksan ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları anıttepede inoksan servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  İnoksan Anıttepe servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  İnoksan servisi Anıttepe olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan inoksan ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün inoksan yedek parçaları mevcuttur.
  Anıttepede inoksan servisimizce inoksan ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar anıttepede inoksan beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada inoksan servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Anıttepede inoksan klima servisi,Anıttepede inoksan kombi servisi olarakta inoksan Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Anıttepe inoksan servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili inoksan Anıttepe servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmakanıtepe ,inoksan ,inoksan anıtepe,anıtepe inoksan servisi,inoksan anıtepe servisi,inoksan servisi anıtepe,anıtepede ,inoksan ,anıtepe inoksan servisi,
  inoksan servisi anıtepe,anıtepe,ankara,inoksan kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıtepede,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir