2.yıl

  Anıttepe indesit servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 26 Mayıs 2014 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Anıttepe indesit servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Anıttepe indesit servisi,anıttepede indesit servisi,indesit anıttepe servisi,indesit servisi anıttepe,ankara anıttepede indesit servisi,anıttepede indesit beyaz eşya servisi,anıttepede indesit klima servisi,anıttepede indesit kombi servisi,ankarada indesit servisleri,indesit ankara servisleri
  Anıttepe indesit servisi firmamızca indesit ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları anıttepede indesit servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  İndesit Anıttepe servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  İndesit servisi Anıttepe olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan indesit ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün indesit yedek parçaları mevcuttur.
  Anıttepede indesit servisimizce indesit ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar anıttepede indesit beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada indesit servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Anıttepede indesit klima servisi,Anıttepede indesit kombi servisi olarakta indesit Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Anıttepe indesit servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili indesit Anıttepe servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktaanıtepe ,indesit ,indesit anıtepe,anıtepe indesit servisi,indesit anıtepe servisi,indesit servisi anıtepe,anıtepede ,indesit ,anıtepe indesit servisi,
  indesit servisi anıtepe,anıtepe,ankara,indesit ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıtepede,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir