2.yıl

  Anıttepe hoover servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 26 Mayıs 2014 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Anıttepe hoover servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Anıttepe hoover servisi,anıttepede hoover servisi,hoover anıttepe servisi,hoover servisi anıttepe,ankara anıttepede hoover servisi,anıttepede hoover beyaz eşya servisi,anıttepede hoover klima servisi,anıttepede hoover kombi servisi,ankarada hoover servisleri,hoover ankara servisleri
  Anıttepe hoover servisi firmamızca hoover ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları anıttepede hoover servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Hoover Anıttepe servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Hoover servisi Anıttepe olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan hoover ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün hoover yedek parçaları mevcuttur.
  Anıttepede hoover servisimizce hoover ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar anıttepede hoover beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada hoover servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Anıttepede hoover klima servisi,Anıttepede hoover kombi servisi olarakta hoover Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Anıttepe hoover servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili hoover Anıttepe servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız. anıtepe ,hoover ,hoover anıtepe,anıtepe hoover servisi,hoover anıtepe servisi,hoover servisi anıtepe,anıtepede ,hoover ,anıtepe hoover servisi,
  hoover servisi anıtepe,anıtepe,ankara,hoover ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıtepede,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir